Išvyka į Japoniją 2016

Šių metų gegužės 28 d. Lietuvos Aikido Aikikai Federacijos narės – asociacija Sūkurys, vadovaujama Prano Golovač 4 Dan su kolektyvu bei asociacijos Šaltinėlis vadovas Julius Dabkus (4 Dan) ir besitreniruojantis Viktoras Meižys (1 Dan), išskirtiniu Pasaulinės Aikido būstinės Hombu Dojo kvietimu, jau trečius metus iš eilės atstovavo Lietuvai 54 – ajame Japonijos Aikido festivalyje su parodomąja programa.

Aikido Japonija

Šios parodomosios programos svečių gretose buvo ir Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Japonijoje p. Egidijus Meilūnas bei p. Galina Meilūnienė.

Aikido Japonija1

Į šio festivalio parodomąją programą patenka šalys tik su išskirtiniu kvietimu. Lietuva, būdama tokia maža valstybe, tarp tokių šalių, kaip JAV, Rusija, Lenkija, Suomija ir kt. jau trečius metus iš eilės nusipelno šios garbės. Tai parodo, kad Lietuvos Aikido Aikikai Federacija yra oficialiai pripažinta Pasaulinės Aikido būstinės Hombu Dojo ir kryptingai dirba bei vykdo aikido plėtrą Lietuvoje.

Taip pat, šiais metais federacijos vyr. treneris Pranas Golovač 4 Dan ir treneris Vytautas Ribikauskas 3 Dan (Sūkurys Dojo) kaip asistentai buvo pakviesti pasirodyti meistro Shigeru Sugawara (7 Dan) parodomojoje programoje. Tai parodo Lietuvos Aikido Aikikai Federacijos trenerių aukštą Aikido pasiruošimo lygį.Aikido Japonija2

Lietuvos Aikido Aikikai Federacijos nariai taip pat yra kviečiami dalyvauti bendrame Aikido pasirodyme su Pasaulinės Aikido būstinės Hombu Dojo nariais vadovaujant Pasaulinės Aikido Būstinės direktoriui, Aikido Įkūrėjo pro proanūkiui Mitsuteru Ueshiba.

Aikido Japonija3

Vienu pagrindinių šios kelionės tikslų buvo ir stažuotė Pasaulinėje Aikido Būstinėje Aikikai Hombu Dojo, kur LAAF nariai turėjo galimybę treniruotis pas Aikido mokyklos vadovą Moriteru Ueshiba, taip pat Aikido mokyklos direktorių Mituteru Ueshiba bei kitus Hombu Dojo meistrus.

Aikido Japonija4

Išvykos metu pavyko ne tik 3-4 kartus per dieną lankytis skirtingų aikido meistrų treniruotėse, bet ir dalyvauti ypatingoje meistro Shigeru Sugawara (7 Dan) treniruotėje, vykusioje Katsushika Dojo salėje.

Sugawara Kasushika Dojo-

Gegužės 26 d. Jo Ekscelencijos ambasadoriaus kvietimu LAAF atstovai svečiavosi Lietuvos ambasadoje Japonijoje (Tokijuje). Susitikimo metu su ambasadoriumi bei p. Galina Meilūniene buvo aptarta pasirodymo 54 – ajame Japonijos Aikido festivalyje svarba bei įvairūs aktualūs ir su tolimesniu bendradarbiavimu susiję klausimai.

Aikido Japonija

Laisvesniu nuo treniruočių ir oficialių renginių metu, į šią kelionę susibūręs kolektyvas taip pat mėgavosi pažintinėmis-poilsinėmis kelionėmis po Kanto regioną. Begalę įspūdžių patyrė visi be išimties keliavusieji, žavu, jog kiekvieno įspūdžiai saviti.

Džiaugiamės prisimindami turiningą išvyką į Japoniją bei galėdami šiais prisiminimais pasidalinti su Jumis!

One Response to “Išvyka į Japoniją 2016

  • Šaunuoliai. Nesvarbu, kaip žiūrėti į AIKIKAI stilių, bet jei Jūs juo tikite, tai Jūsų pasiekimai verti didžiausios pagarbos. Galų gale tikslas yra toks pat.
    Pagarbiai

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas.